Огляд мотоцикла Honda NC750X 2021 року

Управління легке, з маневровим шасі, яке поглинає будь-яке дорожнє покриття. Ергономіка чудова, NC робить те саме, що і Honda, забезпечуючи комфорт незалежно від статури. Двоциліндровий двигун є гнучким та надзвичайно ефективним, а з опціональною DCT (трансмісією з подвійним зчепленням) він робить чудовий мотоцикл. А з вбудованим сховищем мотоцикли стануть набагато практичнішими.

Очевидно, що 750 не найкращий вибір для літнього трек-дня. Його двигун не розвиває великих обертів, у нього одне дискове гальмо, а дорожній просвіт точно не вимірюється сажнями. Ці моменти викликали бурчання у деяких зашорених спортивних журналістів, коли мотоцикл був запущений як NC700 X у 2012 році. Все ж таки, доступність, простота використання і здатність бути безболісним заміським транспортом, здатним інструментом для далеких поїздок або веселою іграшкою для сонячного вечора дозволили йому перевершити продаж вічнозелений Fireblade у Великобританії. Насправді це був величезний успіх по всій Європі. І перетворення його в грубіший, краще підвісний і вишуканіший Honda NC 750 X в 2014 році знову помістило скромну Honda в список бестселерів.

Рестайлінг Honda NC750X у 2016 році

У 2016 році NC750X було повністю перероблено. Ключові зміни в підвісці, трансмісії з подвійним зчепленням (DCT), передніх гальмах, внутрішньої частини вихлопної труби та глушника, а також у дизайні – все це дозволило повністю покращити мотоцикл, який, як і раніше, простий в управлінні, але при цьому приносить набагато більше задоволення. Він також краще виглядає та добре поєднується з рештою лінійки пригодницьких мотоциклів Honda.

Honda NC750X знову оновилася у 2019 році

У 2019 році NC750X зазнав невеликого фейсліфтингу, додавши новітню регульовану систему контролю тяги Honda (HSTC), а також незначні зміни, такі як обмеження оборотів на 900 об/хв та дуже трохи змінений стиль.

Honda NC750X у поворотах на швидкості

Він розгойдується з легким балансом, якого, здається, може досягти тільки Honda, приховуючи більшу частину своїх 214 кілограмів, а вага, здавалося б, переноситься між вашими кісточками. Шасі повертається під вами, як один із тих шикарних пилососів Dyson з кулею. NC легко долає міські пробки або граціозно їде каскадною дорогою, а завдяки стриманій геометрії та достатньої колісної бази він завжди стійкий.

Усьому цьому сприяє чудова ергономіка, що дає яскраве відчуття контролю та впевненості водія. Допомагає і скромна висота сидіння Honda – 800 мм.

На кожному кінці є тільки один гальмівний диск (обидва вирізані з одного і того ж шматка матеріалу для економії витрат, звідси і хитка форма).

Двигун

Розроблений за участю автомобільних фахівців Honda, 745-кубовий рядний двоциліндровий двигун є, по суті, половиною автомобіля Jazz.