Огляд Ford Focus

Ford Focus – одна з опор автомобільного ринку, і легко зрозуміти, чому. Продумане шасі забезпечує спокійну, комфортну і приємну їзду по дорогах, відмінну керованість і чуйне рульове управління. Двигуни – особливо 1,0-літрова версія EcoBoost 125PS – досить потужні, але при цьому удосконалені. І останній Mk4 Focus має краще простір в салоні, ніж його попередники, а також якість, яке в значній мірі відповідає кращим в своєму класі. Форд Фокус ціна підтверджують угоду.

Про Ford Focus

Ford Focus змінив правила гри, коли він з’явився на ринку в кінці 1990-х, пропонуючи поєднання стилю, практичності і ходових характеристик, які були кроком вперед в порівнянні з хетчбеками того часу.

Вже існує чотири покоління Focus, і двадцять років по тому він як і раніше залишається одним з кращих сімейних універсалів, які можна купити за гроші.

Успіх Focus відображений в його назві. Інженерні та маркетингові відділи Ford строго дотримувалися поєднання характеристик, які лежали в основі привабливості оригінальної моделі. Таким чином, останній Focus настільки ж цікавий і приємний в управлінні, наскільки практичний і доступний за ціною.

Поточний модельний ряд пропонується в трьох варіантах кузова, в тому числі в п’ятидверному хетчбеку і універсалі. До них приєднався варіант Active, який прагне нажитися на повальне захоплення кросоверами-позашляховиками і відрізняється злегка збільшеним дорожнім просвітом і розширеними колісними арками.

У той час як у першого Focus було кілька дуже добре зарекомендували себе конкурентів, сьогодні масштаби конкуренції набагато ширше.

У Mk4 Ford Focus безумовно є імідж, що дозволяє змішувати його з більш дорогими брендами. Новий дизайн приніс з собою значні поліпшення в просторі салону і практичності, але він також має привабливий зовнішній вигляд. З точки зору стилю, він поєднує в собі попередню модель з репліками від Fiesta, а з заднім вітровим склом і кабіною він має подібні обриси з Mercedes A-Class.

Рекламне оголошення

Є більш довга колісна база, яка збільшує простір всередині, а кабіна була перероблена, щоб звільнити більше місця. В результаті нинішній Focus має набагато більший багажник, ніж попереднє покоління, в той час як електричний гальмо стоянки і перероблена кабіна означають, що передні сидіння здаються просторими, а задні також мають пристойне простір для ніг.